Izgatavosim atslēgu uz jebkuru transportlīdzekli

Viena atslēga tā ir kā loterija, un nav fakts ka jūs to vinnēsiet

Ja esat iegādājies automobili ar vienu aizdedzes atslēgu, tad jūs riskējat pazaudēt vai salauzt vienīgo atslēgu, vai arī palikt bez automašīnas, un nezinot kas un cik tālu no jums darbojas ar otru, trešo vai astoto (tā arī mēdz notikt) ar atslēgām no jūsu auto. Mūsu speciālisti izgatavos un pieprogrammēs papildus atslēgu un nobloķēs neizmantotās atslēgas. Esam spiesti atzīt, ka mūsdienās ir iespēja uztaisīt čip atslēgas dublikātu uz vairākām automobiļu markām, un to var izmantot negodīgi automobiļu tirgotāji vai kāda autoservisa darbinieki. Šajā gadījumā papildus imobilaizera uzstādīšana glābs jūsu automašīnu no nolaupīšanas.

Padoms! Ja Jūs patstāvīgi izmantojat pulti lai atvērtu/aizvērtu automobili, tad mehāniska slēdža daļa šofera pusē ar laiku var nolietoties un arī ar pults darbības traucējumiem jūs nespēsiet atvērt savu automobilī. Tādēļ regulāri pārbaudiet lai mehāniskais slēdzis ir kārtībā. Ja nu tomēr atslēga negriežas, griezieties pēc palīdzības pie mūsu speciālistiem .

        Pazaudējāt atslēgu?                       Mēs  palīdzēsim!

 Ja nu Jums nav palaimējies un Jūs pazaudējāt vienīgo atslēgu - nekrītiet izmisumā. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums un izgatavos atslēgu un pieprogrammēs čipu priekš oriģinālā imobilaizera.

Mūsu sadarbības partneri palīdzēs nogādāt automobili pie mums. 

Problēma ar atslēgu vai pulti?

Droši sazinieties ar mums! Palīdzēsim atrisināt kā mehāniskas problēmas (nolietojušās pults pogas, salauzta atslēga) tā arī elektronikas (slikti, vai pavisam nedarbojas pults , neatpazīst imobilaizera čipu).

Padoms! Mēģiniet nenovest jūsu pulti līdz tādam stāvoklim, tā lai nav jānomaina korpus, bet arī nav jāremontē kādu elektronikas daļu , atsevišķos gadījumos pilnīga pults maiņa.