Datora diagnostika+ mūsu pieredze= veiksmes atslēga pie automašīnas remonta

  Ja uz Jūsu automobiļa paneļa ieslēgušies indikatori ar uzrakstu <CHECK ENGINE>,  <ABS>  vai arī jūsu automobilis nedarbojas kā pienākas, tad tam ir nepieciešama datora diagnostika.Auto elektronikas darbnīcā 12V mēs ieguldām lielus līdzekļus jaunākajās ierīcēs priekš skenēšanas un automobiļu datoru  diagnostikas, lai tieši diagnosticētu konkrētu problēmu, un atrastu pareizu risinājumu automobiļu remontam.
  Starpība starp labu vai sliktu diagnostikas speciālistu ir tāda, ka labam diagnostikas speciālistam ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu transportlīdzekli, diagnosticēt iespējamos iemeslus, uztaisīt remontu tikai tam ko tiešām nepieciešams saremontēt, nevis vienkārši samainīt blokus, cerot ka tas spēs atrisināt problēmu. Ļoti bieži pēc iemesla konstatēšanas nākas mainīt bojātu bloku (detaļu) un tas ir pilns remonts. 
  Nereti ir gadījumi kad vienkārša datora diagnostika parāda problēmas darbības virzienu, bet neparāda tiešu darbības traucējumu. Tādos gadījumos mēs taisām instrumentālo datora-diagnostiku, kura var aizņemt diezgan daudz laika, tādēļ lūdzam izturēties ar sapratni pret mūsu darbu, un speciālistu veltīto tam laiku.

  Automobiļu datoru diagnostikas cena- 30 eiro (pie aktīvām kļūdām elektrosistēmā)
  Automobiļu instrumentālā datora-diagnostikas cena sākot no 45 eiro.