Dažādas audio-video sistēmas: no parastā modeļa radio līdz luksusa klases multimedijai.


 Radio modeļa izvēle priekš automobiļa ir gaumes lieta. Mūsdienu tehnoloģijas par automagnetolas pamata uzbūvi ir tik vienādas, ka bieži atšķiras tikai ar ārējo izskatu un klātbūtni vai neesamību dažādu “knifu” kuri bieži vien netiek izmantoti. Parasti klientus interesē radio uztveršanas funkcijas, USB ieeja priekš mūzikas atskaņošanas ar Flesh zibatmiņu, un AUX ieeja priekš ārējā avota savienošanas signāla, piemēram savienot ar mobilo tālruni. CD atskaņošana mūsdienās vairs nav tik pieprasīta.
 Pēdējā laikā ļoti populāra kļuvusi Bluetooth funkcijas uzstādīšana, kura ne tikai atskaņo mūzikas kolekciju no mobilā tālruņa, bet arī pilda tādu funkciju kā HandsFree kas ļauj droši un brīvi runāt pa tālruni vadot automobili.
 Mums ir plašs radio ierīču klāsts, un mūsu speciālisti palīdzēs jums piemeklēt piemēroto un profesionāli uzstādīs radio jūsu automobilim.
  Uz visu aprīkojumu un uzstādīšanu mēs dodam 2 gadu garantiju. 

Neapmierina kā skan oriģinālā audio sistēma automašīnā?

Ilggadēja pieredze audio sistēmu uzstādīšanai, ļauj jums piedāvāt optimālo risinājumu priekš jūsu automobiļa. Jebkurā gadījumā pirms Jums kaut ko piedāvāt, vispirms mums kopā ar jums jāpaklausās jūsu auto audiosistēmas skaņu, izanalizēt tā konstrukciju un uzbūvi, uzklausīt jūsu vēlmes, un tikai pēc tam mēs piedāvājam mūsu variantus. Telefoniski mēs nekādus variantus nepiedāvājam.

Vērts ņemt vērā:

 1. Lielākoties gadījumu parasta akustikas sistēma uzstādīšana nepieved pie labāka rezultāta, bet gan var pataisīt sliktāku skanējumu (ja neiet runa par nestrādājošu/neesošu skaļruņu aizstāšanu )
 2. Lielas jaudas skaļruņu uzstādīšana, samazinās skaļuma līmeni salona automobilī.
 3. Sabvufera uzstādīšana neizmanīs atskaņošanas kvalitāti, mērena tā jauda nosegs nepilnības un trūkumus skaņai oriģinālajai audio sistēmai.
 4. Ja runa iet par multimedijas sistēmu, tad priekš mūzikas atskaņošanas pietiekami uzlikt sistēmu front + sabvufers. Īpaši ja sistēma paredzēta tikai priekš šofera un priekšējā pasažiera.